This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here x

Naše logistická řešení zkracují celkový proces.

Správa dokumentace, skladování a distribuce vstupních materiálů, polotovarů nebo hotových výrobků je stále komplexnější. Do nákladově optimalizovaného výrobního procesu se zapojuje stále více dodavatelských firem.

Propojení všech těchto požadavků a  faktorů do hladce fungujícího nákupního, výrobního a dodavatelského procesu je poměrně náročné. Z těchto důvodů naše logistická řešení proto nejen zkracují a zefektivňují celý tento proces, ale především mají svůj konkrétní smysl. Vždyť i samotný pojem „logistika“ má svůj základ   ve slově logika. Komplexnost naší nabídky a služeb se neustále  zvyšuje a to v důsledku požadavků zákazníků na taková řešení, která jsou šitá přímo jim na míru. Díky úzké spolupráci s našimi klienty  již při vypracování individuálních konceptů se nám daří zkvalitňovat řízení celého dodavatelsko-odběratelského procesu. V takovýchto případech  máte s naší společností výhodu komunikace jen s jednou kontaktní osobou a také možnost poptání veškerého kompletního servisu na jednom místě. Řečeno jinými slovy: dostanete komfortní, flexibilní a rozsáhlé logistické řešení z jedné ruky.

Disponujeme více než 140.000 m2 specializovaných skladových ploch po celé Evropě. Naše logistická centra jsou vybavena plně nebo částečně automatizovanými výškovými a blokovými regály. Kromě toho nabízíme specifické služby orientované na různé obory průmyslu, jako například přebalování/ kompletace kosmetického zboží nebo odbavení a skladování nebezpečných chemikálií. Ve všech našich logistických centrech můžete navíc využít služeb s přidanou hodnotou (Value Added Services).

Naše nabídka v oblasti logistiky:

  • vedení inventur a evidence objednávek
  • konsolidace a balení zboží
  • paletizace a etiketování
  • označování zboží cenovkami
  • odbavení a skladování nebezpečného zboží
  • infrastruktura pro zboží s kontrolovanou teplotou
  • kontrola kvality
  • dodávky „just-in-time“
  • vnitrostátní a mezinárodní distribuce zásilek

Chemicals solutions.

Máme tu správnou chemii. Naši specialisté se vyznají velmi dobře jak v zacházení s nebezpečnými látkami, tak i s ekologicky náročnými produkty.Chemicals Solutions.

Celokontejnerové zásilky.

Kromě jejich velmi dobré infrastruktury vám současně nabízíme kompletní sortiment služeb souvisejících s námořní přepravou.Celokontejnerové zásilky

Novinky

14. října 2019

New name for Customs and Road activities of Gondrand International AG

Due to the take over of the Swiss Gondrand Group by the NTG Nordic Transport Group A/S, the Road and Customs activities in Switzerland will change the ...

Více novinek

Personally worldwide.